English

نمایشگاه فرانکفورت با فعالان نشر 20 کشور همکاری‌ دارد

آرشیو خبر بازدید: 1096 کد مطلب: 4562  
مدیر پروژه‌های بین‌الملل نمایشگاه کتاب فرانکفورت:

نمایشگاه فرانکفورت با فعالان نشر 20 کشور همکاری‌ دارد

ایبنا
مدیر پروژه‌های بین‌الملل نمایشگاه کتاب فرانکفورت با اشاره به برنامه‌های این مجموعه، گفت: ما سالانه با بیش از 20 کشور برای برگزاری کارگاه‌های تخصصی همکاری داریم و علاوه بر‌ آن، با دوره‌های آموزشی در آلمان پذیرای ناشران و ویراستاران کشورهای مختلف هستیم.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۵ آبان ساعت 09:16

 نیکی ترون؛ مدیر پروژه‌های بین‌الملل نمایشگاه کتاب فرانکفورت با بیان اینکه برای نخستین بار است به ایران آمده‌ام، عنوان کرد: من پیش از این ارتباطی با صنعت نشر ایران نداشتم اما در تعامل با اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و ارتباط با دست‌اندرکاران آن زمینه‌ای برای ارتباط و همکاری بین دو مجموعه به وجود آمد.
 
ترون ادامه داد: ما یک تیم هفت‌نفره هستیم که در یک مجموعه بین‌المللی کار می‌کنیم و برنامه‌های مختلفی مانند برگزاری دوره‌های آموزشی، کارگاه‌های آموزشی و سمینار را برای دست‌اندرکاران نشر کشورهای مختلف برگزار می‌کنیم.
 
وی با اشاره به تجربه برگزاری دوره‌های آموزشی در 20 کشور، عنوان کرد: علاوه بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی در کشورهای دیگر، دوره‌‌های مختلفی را نیز در آلمان برگزار می‌کنیم و میزبان فعالان نشر سایر کشورها هستیم.
 
ترون تاکید کرد: ما سال‌ها است که پذیرای نمایندگان صنعت نشر شامل ناشران و ویراستاران از کشورهای انگلستان، روسیه، اسپانیا و جنوب آسیا هستیم و گروهی از ناشران را به کشورمان دعوت می‌کنیم و برنامه‌های مختلف و تازه‌هاو فناوری‌های حوزه‌های نشر را معرفی می‌کنیم.
 
وی با اشاره به دیگر برنامه‌های این مجموعه در تعامل با سایر کشورها، توضیح داد: همچنین نویسندگان و ناشران آلمانی را در حاشیه این دوره‌های تخصصی به کشورها معرفی می‌کنیم و برای حضور آن‌ها در نمایشگاه کتاب فرانکفورت هم دعوت می‌کنیم تا این تعامل و ارتباط مستمر و پایدار باشد.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 نمایشگاه فرانکفورت با فعالان نشر 20 کشور همکاری‌ دارد ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۵ آبان


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :