English

افتتاح هفتمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ ایران در اتحادیه چاپخانه‌داران

آرشیو خبر بازدید: 502 کد مطلب: 5983  

افتتاح هفتمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ ایران در اتحادیه چاپخانه‌داران

ایبنا
مراسم افتتاحیه هفتمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ ایران سه‌شنبه نهم شهریور‌ماه در اتحادیه چاپخانه‌داران تهران برگزار می‌شود.
۱۴۰۰ دوشنبه ۸ شهريور ساعت 16:16

 محمد بیطرفان، رئیس انجمن علمی فناوری چاپ ایران ، با اشاره به زمان برگزاری هفتمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ ایران، بیان کرد: برنامه‌ و نشست‌های این هفته از 9 تا 15 شهریور‌ماه، با شعار «صنعت چاپ قوی،‌ایران قوی» با حضور جمعی از کارشناسان و فعالان حوزه چاپ و تعداد معددی از علاقه‌مندان در قالب فضای مجازی برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: برنامه‌ها روز سه‌شنبه (نهم شهریور ماه) با آیین گشایش و نشست هم‌اندیشی علمی و تخصصی فرهنگ مطالبه‌گری، تشکل‌ها، حمایت از تولید و مانع‌زدایی در صنعت چاپ آغاز می‌شود.
 
بیطرفان با اشاره به برنامه روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (دهم و یازدهم شهریور) گفت: چهارشنبه، نشست «هم‌اندیشی آنلاین علمی و تخصصی صنعت راهبردی چاپ کشور و راهبردهای دولت سیزدهم» و پنجشنبه نشست «هم‌اندیشی آنلاین علمی و تخصصی آسیب‌های اپیدمی کووید 19 و ایمن‌سازی صنعت چاپ» برگزار می‌شود.
 
وی بیان کرد: جمعه 12 شهریور‌‌ماه، نشست آنلاین علمی و تخصصی «صنعت چاپ و تحقق مسئولیت‌های اجتماعی» شنبه 13 شهریور نشست «هم‌اندیشی آنلاین علمی و تخصصی صنعت چاپ، توانمندی‌‌های بومی و خوداتکایی» پیش‌بینی شده است.
 
بیطرفان همچنین درباره دو نشست پایانی روزهای یکشنبه و دوشنبه 14 و 15 شهریور ادامه داد: یکشنبه نشست آنلاین علمی و تخصصی «برنامه هفتم توسعه و نقش صنعت چاپ در پیشرفت کشور» برگزار می‌شود. دوشنبه نیز آیین اختتامیه و نشست آنلاین علمی و تخصصی «دانش،‌ فناوری و نوآوری و آینده صنعت چاپ در سده پانزدهم» را خواهیم داشت.
 
مراسم افتتاحیه هفتمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ ایران سه‌شنبه نهم شهریور از ساعت 14 و 30 دقیقه در اتحادیه چاپخانه‌داران تهران برگزار می‌شود.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :