English

انجمن پیشکسوتان در انتظار مکانی برای دبیرخانه

آرشیو خبر بازدید: 1021 کد مطلب: 673  

انجمن پیشکسوتان در انتظار مکانی برای دبیرخانه

ایپینا
رییس هیات مدیره انجمن پیشکسوتان صنعت گفت: متاسفانه از روز نخست تاسیس انجمن با مشکل نبود مکانی برای دبیرخانه مواجه بودیم و این مشکل تا به امروز برطرف نشده است.
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبان ساعت 13:30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ و بسته بندی ایران، انجمن فرهنگی پیشکسوتان صنعت چاپ ایران از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرد اما در یک دوره زمانی 10 ساله به دلایل مختلف، فعالیتی انجام نداد. 10 سال گذشت و سرانجام از اواخر سال 1391  جلسات منظم این انجمن با حضور اعضای هیات امنا برای از سرگیری مجدد فعالیت‌های انجمن برگزار شد.

بعد از گذشت مدتی این انجمن مسیر درست را پیدا کرد و در این راه گام نهاد اما متاسفانه این انجمن این روزها حال خوبی ندارد و بعد از گذشت مدتی دوباره کم کار و حتی شاید بی‌فعالیت شده است، همین موضوع بهانه‌ای شد تا به سراغ اسکندر خمسه پور، رییس هیات مدیره انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ ایران برویم و دلایل عدم فعالیت را از وی جویا شویم.

خمسه پور در ارتباط با وضعیت فعلی انجمن به خبرنگار ایپینا اظهار کرد: حدود چند ماه است که انجمن به دلیل برخی مشکلات فعالیتی نمی‌کند و همه منتظر هستند تا ببینند مشکلات چه زمانی برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: نخستین و مهم‌ترین دلیلی که انجمن نمی‌تواند به فعالیت هایش ادامه دهد نبود مکانی برای دبیرخانه انجمن است زیرا تا به امروز هیچ نهاد، سازمان و شخصی برای حمایت از انجمن و واگذاری یک مکان برای دبیرخانه اقدام نکرده است و به همین دلیل نمی‌توانیم فعالیت مشخصی را داشته باشیم.

رییس هیات مدیره انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ ایران با اشاره به مشکلات تشکیل دبیرخانه گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی برای فعالیت‌های انجمن وجود ندارد و اعضا آماده برگزاری جلسات هستند، اما متاسفانه مشکل مکان مانع از فعالیت قانونی و رسمی انجمن شده است.

وی ادامه داد: تا پیش از عدم فعالیت انجمن، جلسات در اتحادیه لیتوگرافان تهران برگزار می‌شد اما اداره اماکن از این کار ایراد گرفت و متذکر شد که پلاکی که شما معرفی کردید متعلق به اتحادیه است و برگزاری جلسات در اتحادیه کار صحیحی نیست.

خمسه پور در پایان اظهار کرد: به تمام استان‌ها نامه زدیم تا پیشکسوتان خود را معرفی کنند اما استان ها هم بلاتکلیف هستند، زیرا نمی‌دانند که مدارک و اسناد را باید به چه مکانی ارسال کنند اما به هر حال امیدوارم که مسوولان فکری به حال این انجمن بکنند و مکانی را به صورت اجاره ای در اختیار انجمن قرار دهند.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 انجمن پیشکسوتان در انتظار مکانی برای دبیرخانه ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبان


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :